Виставка "Світло і Танець". Павло Босий
3 лютого о 19:00 Відбулося відкриття персональної виставки фоторобіт "Світло і Танець". Павло Босий.

Моя мета - створення естетики вистави, що допомагає виконавцям, збагачує досвід публіки та поєднує емоційні та раціональні елементи
в структурі мистецького твору. Мене цікавить, як різні мистецькі форми впливають одна на одну, створюючи креативну взаємодію.
Окрім постановки театральних і хореографічних вистав як режисер
художник, я також займаюся сценічною фотографією; від 2002 року фотографування вистав стало невід’ємною частиною моєї творчості.
Я усвідомив, що це – найефективніший спосіб проаналізувати мою власну роботу, а також твори моїх колег - дизайнерів, режисерів і хореографів. Я фотографую театральні вистави, мюзікли та танцювальні шоу як у Канаді, так і за її межами.

На відміну від деяких інших театральних фотографів, я волію не влаштовувати сценічних фотосесій, коли танцюристи позують перед фотооб’єктивом. Я вірю в феєричну миттєвість живого танцю й намагаюся вловити дух, атмосферу та жвавість безпосереднього виконавського мистецтва. Через фотографії я прагну передати те,
як елементи візуальних технологій, освітлення, проекції тощо допомагають хореографам і танцюристам створювати не лише атмосферу танцю, але й – що важливіше – структурувати естетику
як наративного, так і абстрактного танцю.

Цю фотовиставку створено за матеріалами вистав хореографічного відділення Райєрсонівської школи виконавських мистецтв; в центрі уваги мистецької тематики колекції фотографій – взаємодія між світлом, тілом і рухом. Окрім моїх авторських фотографій, на виставці представлено рухомі образи та відео.

Павло Босий (Канада)


Виставка тривала з 3 лютого до 24 лютого 2022


Онлайн бесіда з Павлом Босим "Світло і Танець".
15 лютого о 17:00
відбулася Онлайн бесіда з Павлом Босим, котрий більше розповів про виставку Світло і Танець. Роботу у театрі зі світлом, танцем.
Про роботу фотографа та взаємодію з театром

модерував зустріч Богдан Поліщук

відео з презентації за посиланням тут

відео матеріал наданий Ryerson School of Performance

онлайн-каталог 2017 .Персональної виставки Павла Босого "Світло і танець" з відео матеріалами

онлайн-каталог 2019 .Зіт діяльності студентів Ryerson School of Performance

Made on
Tilda